Щирецький заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів
Щирецької селищної ради
Львівського району Львівської області

Обдаровані діти

Москвяк Анастасія - чемпіонка карате в Кіокушинкай !

Москвяк Анастасія займається карате в Кіокушинкай  майже шість років. За цей час у неї багато здобутків та перемог на різноманітних змаганнях. Однак карате ‒ це не тільки сила. Це цілісна система виховання особистості. Тренування і поєдинки вчать дітей долати труднощі та виклики. Формують активну, цілеспрямовану і впевнену людину.

21:50 23.10.2023

Шабаковська Андріана - акторка, співачка і ще історик!

Шабаковська Андріана Олегівна, 10 клас. Переможець Веукраїнського конкурсу творів-розповідей"Історія моєї родини-частина історії України "Андріана презентувала твір-розповідь" Або будуй державу-або помри за неї"

21:50 23.10.2023

Хрунь Любомир і акордеон!

Учнем Щирецької дитячої мистецько школи є і Хрунь Любомир, його інструментом є акордеон. Любомир виступає у складі ансамблю баяністів-акордеоністів. Також є переможцем Всеукраїнських конкурсів.