Щирецький заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів
Щирецької селищної ради
Львівського району Львівської області

Правила прийому до закладу

Зарахування до навчального закладу здійснюється згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти (наказ МОН України від 16.04.2018 №367), відповідно до Статуту навчального закладу.

1. Зарахування учнів до всіх класів навчального закладу здійснюється без проведення конкурсу і, як правило, відповідно до території обслуговування.

2. Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється до початку навчального року за наказом його директора. Для зарахування учня до навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (окрім дітей, які вступають до першого класу), до навчального закладу ІІІ ступеня - документ про відповідний рівень освіти.

3. Іноземці та особи без громадянства зараховуються до навчального закладу відповідно до законодавства України та міжнародних договорів.